IMG_0629-001.JPG

Jeśli szukasz przyjaciela na resztę dni to świetnie trafiłeś. Mamy konie, które bardzo potrzebują mieć swojego, jedynego kompana - człowieka. Poniżej przedstawiamy dwie możliwości adopcji realnych.

 

I. ADOPCJA Z PRZENIESIENIEM
Oznacza to, że zabierasz konia do wspólnie wybranego pensjonatu lub do swojej stajni przydomowej i jest to nieodpłatne, a pozostałe koszty utrzymania pozostają po stronie adoptującego.
 
Nasze oczekiwania od adoptującego:
1. Stajnia lub wiata, gdzie koń będzie mógł schronić się przed deszczem bądź słońcem. Nasze konie żyją w systemie wolnowybiegowym, więc wiata będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem. Jeśli oczywiście posiadasz stajnię i konie są wypuszczane regularnie  na minimum 10 godzin dziennie na padoki, też super.
2. Duży padok lub łąkę, aby móc zaspokoić potrzebę ruchu.
3. Stały dostęp do siana i/lub trawy oraz do wody.
4. Koński towarzysz. 
5. Opieka weterynaryjna.
6. Regularna opieka kowala.
7. Kochający rodzice adopcyjni.
 
II. ADOPCJA BEZ PRZENIESIENIA
Oznacza to, że koń zostaje w naszej siedzibie, czyli OJ EVIDO. Koszty utrzymania koni niezdatnych do pracy to 300 zł, natomiast tych które można normalnie użytkować to 700 zł.
 
Nasze oczekiwania od adoptującego:
1. Opieka weterynaryjna.
2. Regularna opieka kowala.
3. Zapewnienie potrzebnych pasz i suplementów.
4. Stały trening.
5. Kochający rodzice adopcyjni.
 
   >Przed adopcją będziemy chcieli zobaczyć nowe miejsce zamieszkania dla każdego podopiecznego.
   >Obowiązuje umowa adopcyjna.
   >Oddajemy konie w adopcję najdalej 200km od siedziby Fundacji. Wszystko po to abyśmy mogli czasem odwiedzić naszego podopiecznego.
   >Osoba adoptująca musi być pełnoletnia. Zapytania może wysłać również osoba, która nie ukończyła 18 lat, ale do maila należy załączyć skan zgody rodzica lub opiekuna. :)
   >Jeśli chciałbyś zaadoptować innego konia niż proponujemy - zapytaj. 
sprawdź: KONIE DO ADOPCJI
Zgłoszenie adopcyjne prosimy wysyłać na adres: adopcje.heartland@gmail.com, z informacją jakim koniem i którą formą adopcji jesteś zainteresowany. My odeślemy wtedy odpowiednią ankietę.
 
Masz więcej pytań? Zadzwoń:

516 481 497 – Ewa
665 646 488 – Martyna